مدیریت شبکه‌های اجتماعی

3-logo-li
2-logo-tw
1-logo-wa
5-logo-tl
6-logo-in
4-logo-fb

در درجه اول، چرا باید از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

در جواب این سوال موارد بسیار زیادی را می‌توان شمرد، در دسترس بودن، استفاده زیاد کاربران از شبکه های اجتماعی، راحتی کار با شبکه های اجتماعی، مخاطب بالای این شبکه ها و … که به شما کمک می‌کند بسیار سریعتر از حالت عادی، برند خود را به مخاطبان بی‌شمار فضای مجازی معرفی کنید. بعلاوه این شبکه ها نقش بسیار مهمی در سئو وب سایت شما خواهند داشت. با اشتراک گذاری محتوای خود در زمینه کسب و کار و محصولات و خدماتتان، و لینکدهی ها مناسب می‌توانید سرعت رشد وب سایت خود را چندین برابر کنید.

با فعالیت در فضای مجازی زودتر از موعد، به هدفتان می‌رسید.

 

کدام شبکه اجتماعی را انتخاب کنم؟

این قضیه کاملا بستگی به دیدگاه شما دارد، ولی از نظر فنی، استفاده از تمام شبکه های مجازی در کنار هم، بسیار پر اثر تر خواهد بود. با این حال، هر شبکه اجتماعی، قوانین و فرمت خاص خود را نیازدارد و به راحتی نمیتوان در تمام این شبکه ها بر اساس قوانین پیش‌ رفت، آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا با ارائه خدمات تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

بهترین شبکه اجتماعی، پر استفاده ترین توسط افراد جامعه است.

آیا میدانستید …

۶۳ % از فروش آیفون ۵ از طریق هشتگ در شبکه های اجتماعی بوده؟

بهترین مثالی که می‌شود برای اثبات معجزه در شبکه های اجتماعی بیان کرد، همین است …   فروش ۶۳ درصدی در کوتاه ترین مدت، بدون تبلیغات سنگین که در سال ۲۰۱۵ انجام شد، این آمار را خود شرکت اپل منتشر کرده تا به ما نشان دهد ارزش تبلیغات در فضای مجازی و در شبکه های اجتماعی پر بازدید از هر تبلیغ دیگری تاثیرگذار تر و پر بازده تر است. در این صورت شبکه های مجازی نمیتوانند مانند یک معجزه، کسب و کار خوابیده و مرده را زنده کنند؟ کافیست فکر و ایده نو خود را از طریق این شبکه ها به همگان ارائه کنید.

معجزه شبکه های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام را دست کم نگیرید.

چرا ویستا را انتخاب کنیم؟ 

پس از اینکه به خوبی دریافتیم ورود به چنین فضایی چقدر در رشد کسب و کار مهم است، باید بهترین استراتژی را برای فعالیت در این زمینه پیدا کنیم. همچنین استخدام یک مجری باتجربه در انجام پروژه، بسیار مهم خواهد بود. با توجه به صاحبین مشاغل و کسب و کار، وقت کافی برای این کار ندارند، ویستا، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید بدون انجام فعالیت خاصی، از این نوع بازاریابی، و شبکه های اجتماعی، بهرمند شوید.

[contact-form-7 id=”5491″]

جهت دریافت رزومه شرکت و راهنمایی درخصوص پکیج ها، از طریق فرم روبرو اقدام فرمایید.

رای بدهید page