سئو در اصفهان

سئو مخفف عبارت لاتین Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. سئو یعنی با استفاده از ابزارهای بهینه سازی و استانداردسازی محتوا برای شناخته شدن توسط موتور جستجو مانند گوگل و بینگ ، می تواند شانس شما را دیده شدن کسب و کارتان افزایش دهد.

اگر وبسایت شما در فضای اینترنت در دسترس مخاطبین قرار نگیرد عملا سودی برای شما نخواهد داشت! 

بسیاری از کسب و کارهای بزرگ، قسمت زیادی از فروش خود را مدیون سئو هستند.

مزیت های سئو در اصفهان

  • معرفی کسب و کار شما در اینترنت
  • بهینه سازی سایت از نظر فنی و محتوایی
  • افزایش رتبه سایت در جستجوی کلمات کلیدی
  • افزایش جذب مخاطب از طریق گوگل
سئو در اصفهان

هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند ، احتمال جلب توجه و جذب مشتریان احتمالی و موجود به سمت کسب و کار شما بیشتر است.
searchengineland

سئو به زبان ساده

سئو به زبان ساده یعنی استفاده از روش ها و استانداردهای روز در طراحی سایت و محتوا نویسی که باعث می شود موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ، سایت شما را در رتبه های بالای خود به مخاطب نمایش داده و کسب و کار شما را معرفی کند.

سئو در اصفهان

مانند هر کسب و کار و خدمات دیگری، در زمینه دیجیتال مارکتینگ هم سئو به صورت محلی و منطقه ای قابل ارائه است. سئو محلی یعنی افراد با جستجوی عبارت یا کلمه کلیدی مرتبط با محصول یا خدمات خود و اضافه کردن نام شهر خود عملا به سمت سئو محلی یا سئو لوکال پیش می روند. با این پیش فرض می توان گفت طراحی سایت بدون سئو یعنی هیج!

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا فعال در زمینه خدمات سئو در اصفهان

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط در ابتدا و با ایده آل گرایی به فکر شناخته شدن در کل کشور و جذب مشتری از همه شهرها و استان ها هستند. اما در عمل با توجه به محدودیت هایی مانند توان تولید، فروش، پشتیبانی و پخش محصول یا خدمات به فکر این هستند که ابتدا در شهر و استان خود شناخته شوند.

نقشه راه سئو سایت

سئو هم مانند هر پروژه ای نیاز به تدوین استراتژی و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف نهایی خود دارد. نقشه راه سئو سایت باتوجه به موقعیت سایت در کلمات کلیدی، میزان رقابت، کیفیت محتوای تولید شده و دیگر موارد فنی مانند بودجه خزش ربات های گوگل، تعداد و کیفیت بک لینک ها و … دارد. البته در مورد سایت های تازه تاسیس ، محتوانویسی و طراحی صفحات فرود ( لندینگ پیج ها ) نیازمند مشاوره و بررسی توسط یک کارشناس سئو است. 

داشتن برنامه ریزی و استراتژی سئو، یک عامل مهم در پیشرفت پروژه سئو سایت شماست.

مشاوره سئو در اصفهان

 در صورت داشتن یک تیم برای تولید و بارگزاری محتوا، مشاوره سئو به شما کمک می کند تا در پیداکردن کلمات کلیدی مرتبط و پول ساز ، بررسی وضعیت سایت از نظر فنی و سئو داخلی و همچنین شناسایی وضعیت رقیبان در کسب و کار شما سریعتر به هدف نهایی برسید. در واقع یک مشاور سئو با تجربه، می تواند شما تا رسیدن به صفحه اول و رتبه های بالای گوگل راهنمایی کند.

مشاوره سئو می تواند به شما در پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار و تدوین نقشه راه سئو کمک کند

اهمیت سئو در سال ۲۰۲۲

سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی پر از اتفاقات غیرمنتظره بود. کرونا مهمترین و بزرگترین اتفاق در سال ۲۰۲۰ بود که تاثیر زیادی بر همه جوامع گذاشت. در این بازار پر فراز و نشیب بسیاری از کسب و کارها با ورشکستگی و افت درآمد مواجه شدند، سئو تنها راه نجات بعضی دیگر شرکت ها بوده است! 

آیا برای رقابت در کسب و کار و ورود به سال جدید ۲۰۲۲ آمادگی دارید؟

تجربه سئو در اصفهان با آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا

( شرکت ویستا تجارت آیریک)

۱) چارچوب مشخص

ما یک برنامه و استراتژی مشخص برای رسیدن به اهداف پروژه سئو تعریف می کنیم. اهداف سئو باید محسوس، قابل اندازه گیری ، قابل اجرا و تاثیرگذار باشند

۲) سرعت در موفقیت

سئو، بازی صبر است. هیچ راه میانبر و رازی وجود ندارد! روش های سئو سیاه و غیراصولی فقط نتیجه کوتاه مدت دارد. مشاهده اولین نتایج مطلوب شاید تا۳ ماه طول بکشد. ما در این مدت مشاور شما در روش های دیگر تبلیغات آنلاین خواهیم بود.

۳) شفافیت مطلق

چیز پنهانی وجود ندارد! با ارائه گزارش های منظم هفتگی و ماهانه و آمارهای تحلیلی به شما اطمینان می دهیم، سئو سایت شما در مسیر صحیح و اصولی در حال انجام است.

سوالات متداول

هزینه سئو در اصفهان چقدر است ؟

 هزینه سئو سایت بر اساس میزان رقابت در کلمات کلیدی انتخاب شده در آن کسب و کار مشخص می گردد

۴.۵/۵ - (۲۳ امتیاز)

حداقل زمان برای سئو چقدر است ؟

واقعا زمان مشخصی برای سئو قابل پیش بینی نیست ولی باتوجه به معیارهایی مانند رقابت و میزان محتوای مورد نیاز می توان زمان حدودی بین ۲ ماه تا ۹ ماه را برای کلمات با رقابت پایین تا متوسط را مشخص کرد

۴.۵/۵ - (۲۳ امتیاز)

برای دریافت مشاوره رایگان سئو در اصفهان با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۹۳۶۷۷۲۱۵۵۷ - ۰۳۱۳۶۲۴۲۰۷۲
۴.۵/۵ - (۲۳ امتیاز)