طراحی سایت شهرک صنعتی در اصفهان

طراحی سایت شهرک صنعتی در اصفهان

طراحی سایت شهرک‌های صنعتی در اصفهان

شهر اصفهان را می توان یکی از صنعتی ترین شهر های ایران دانست، به دلیل وجود شهرک های صنعتی بسیار زیاد در اطراف شهر اصفهان و در شهر های اطراف، اصفهان به یکی از صنعتی ترین شهر های ایران تبدیل شده است که این مسئله باعث بهبود اوضاع مشاغل و درآمد ها در این استان نسبت به دیگر شهر ها و استان های ایران شده است. وجود این شهرک های صنعتی در تعداد زیاد و کارگاه ها و کارخانه های زیدی که در این شهرک ها مشغول به کار و فعالیت هستند، باعث ایجاد شرایطی شده است، که تمرکز شهر ها و استان های اطراف برای تهیه مواد اولیه و تجهیزات مورد نیازشان به اصفهان و شرکت ها و کارگاه های فعال در استان بزرگ اصفهان باشد. از طرفی، موقعیت جغرافیایی استان اصفهان و قرارگیری این استان در مرکزی ترین نقطه ایران، باعث شده است که مشاغل و کارگاه های صنعتی فعال در این استان، کوتاه ترین راه ممکن را تا هر استان داشته باشند و بتوانند مشتریانی از سراسر کشور به خود جذب کنند. با توجه به این دو نکته مهم، کارگاه های کوچک و بزرگ فعال در این شهر های صنعتی بهترین موقعیت را چه از نظر جغرافیایی و چه از نظر شرایط برای رشد و ارتقای کسب و کار خود دارند. در این موقعیت، می توانند از طریق تبلیغات هوشمندانه جذب مشتریان خود را چندین برابر کنند. در ادامه در مورد طراحی سایت در اصفهان و سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان و … اشاره خواهیم کرد.

جهت دریافت اطلاعات، همین الآن تماس بگیرید

تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری هدف

چرا تبلیغات اینترنتی؟ اگر جواب کوتاه و مختصر و مفید بخواهید، چون تبلیغات اینترنتی ارزان، ماندگار و تاثیر گذار است. در توضیح این مطلب باید بگوییم، امروزه تبلیغات از هر نوع، چه به صورت فیزیکی و چه تبلیغات چاپی، و چه تبلیغات اینترنتی و … تاثیر زیادی در جذب مشتری برای انواع کسب و کار ها دارند. کارهای صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کارگاه های خدماتی، کارگاه های فعال در زمینه تعمیرات، تولید و … همه و همه می توانند با ورود به عرصه تبلیغات اینترنتی، خدمات و محصولات خود را به جامعه هدف خودشان معرفی کنند و این عامل به صورت مستقیم با افزایش مشتریان در ارتباط است.

اما چرا میگوییم تبلیغات هوشمند؟ چون در تبلیغات اینترنتی، شما قادر خواهید بود، فیلتر هایی برای مخاطبین تبلیغات و کمپین ها تعیین کنید تا بتوانید تبلیغات را به دست کسانی برسانید که به محصولات، خدمات و … شما احتیاج دارند. در مرحله اول، شما به یک وب سایت حرفه ای، و قابل شخصی سازی نیاز دارید، ما در ویستا با بهره گیری از مهندسین مجرب طراحی سایت و سئو و بهینه سازی وب سایت آماده ایم تا بهترین کیفیت طراحی سایت در اصفهان را با بهترین قیمت به شما ارائه نماییم. در قدم اول، یعنی در زمان طراحی سایت برای کارگاه یا کارخانه و دفاتر فروش خود، متخصصان ویستا، با ارائه گزارش های دوره ای تا اتمام پروژه همراه شما خواهند بود تا وب سایت به بهترین شکل ممکن و با تمامی امکانات مورد نیاز شما ساخته شود.

همین الآن تماس بگیر

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انجام پروژه و همچنین قابلیت های وب سایت، با شماره های زیر تماس بگیرید و یا شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا پشتیبانان ویستا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند …

طراحی سایت شهرک صنعتی جی

شهرک صنعتی جی، همان گونه که در نقشه روبرو میبینید، با فاصله ای بسیار کم از اصفهان در شرق شهر اصفهان قرار گرفته است. این شهرک صنعتی اولین شهرک صنعتی اصفهان می باشد و با ۳۰۹ هکتار مساحت، بزرگ ترین شهرک صنعتی اصفهان نیز هست. 

شهرک صنعتی جی، میزبان کارخانجات لورچ، کارخانه ها و کارگاه های بسته بندی، صنایع نساجی، صنایع فولادی، صنایع ماشین سازی، صنایع لوله سازی، انبار ها و … است که به دلیل نزدیکی به شهر اصفهان، به یک جای امن و سهل الوصول تبدیل شده است و همین عامل، باعث شده است که شهرک صنعتی جی، پس از سالیان زیادی که از تاسیسش میگذرد، روزبه‌روز گسترده تر شود و به تعداد صنایعی که در آن وجود دارند نیز افزوده شود. کارگاه ها و کارخانجات موجود در این شهرک صنعتی با انجام تبلیغات در فضای اینترنت و با طراحی سایت و سئو کلمات کلیدی، می توانند در مدتی کوتاه با صرف هزینه ای نسبتا پایین تر از مدل های تبلیغات دیگر، تبلیغات خود را به صورت هدفمند به دست مخاطبین هدف برسانند.

طراحی سایت شهرک صنعتی بزرگ علویجه

شهرک صنعتی علویجه که به شهرک صنعتی بزرگ اصفهان با مساحتی حدود ۲۰۰ هکتار معروف است، در نزدیکی نجف آباد قرار دارد. این شهرک صنعتی صنایع بزرگی در زمینه های فولاد و ورق فلزی و شرکت های مهندسی دانشجویی را در خود جای داده است و به دلیل فاصله بسیار کمی که از شهرستان نجف آباد و شهر اصفهان دارد، تاثیر زیادی در اقتصاد شهر نجف آباد و زندگی مردم این شهر دارد. لازم به ذکر است طبق آخرین آمار رسمی این شهرک صنعتی بیش از ۲۵۰۰ نفر نیروی کار به صورت مستقیم را در خود جای داده است.

هم اکنون بیشتر از ۲۰۰ مرکز فعال در این شهرک که یکی از مهم ترین شهرک های صنعتی اصفهان است وجود دارد و بیش از ۵۰ مرکز دیگر نیز در حال ساخت و اضافه شدن به این مقدار است. شرکت ها و صنایع در حال فعالیت در این شهرک، با سرمایه گذاری در تبلیغات و طراحی سایت و سئو، میتوانند بخش بزرگی از بازار را با توجه به شرایط جغرافیایی موجود و ظرفیت استان، به خود اختصاص بدهند.

طراحی سایت شهرک صنعتی مورچه خورت

شهرک صنعتی مورچه خورت را میتوان مهم ترین و با ارزش ترین شهرک صنعتی در میان سایر شهرک های صنعتی در اصفهان دانست. این شهرک با بیش از ۵۰۰ هکتار مساحت، میزبان صنایع بسیار بزرگی از جمله گروه صنعتی انتخاب و کارخانجات اسنوا و دوو است. مراکز فعال در این شهرک صنعتی را میتوان بزرگ ترین صنایع لوازم خانگی و … در ایران دانست.

در این شهرک صنعتی، انبار های متعدد فروشگاه های زنجیره ای و انبار های کارخانجات و همچنین صنایع فولادی و صنایع مرتبط به فلزات و مسنوجات نیز وجود دارد که به دلیل نزدیکی این شهرک صنعتی با اصفهان و شهرستان شاهینشهر، و موقعیت استراتژیک ( در مسیر تهران ) موقعیتی بسیار عالی برای کار است. طراحی سایت و سئوی آن در کلمات کلیدی مرتبط برای صنایع مختلف، می‌تواند در جذب پروژه و فروش بیشتر، کمک شایانی به صنایع نو پا در این شهرک بنماید.

طراحی سایت شهرک صنعتی راضی

شهرک صنعتی رازی اصفهان، در فاصله ۶۰ کیلومتری جاده اصفهان به شهرضا و در اراضی شهرستان شهرضا قرار دارد. این شهرک صنعتی که پیش تر با نام ” شهرک صنعتی رنگسازان شهرضا ” نیز معروف بود، یکی از بزرگ ترین شهرک های صنعتی کشور از نظر وسعت و همچنین مراکز فعال صنعتی در آن است. این شهرک مساحتی ۱۰۰۰ هکتاری دارد و بیش از ۴۵۰ مرکز فعال صنعتی را در خود جای داده است. علاوه بر این تعداد بیشتر از ۱۰۰ مرکز صنعتی نیز در این شهرک در حال ساخت و توسعه هستند.

شهرک صنعتی رازی اصفهان، در زمینه های شیمیایی صنعتی فعالیت دارند، برخی از صنایع فعال در این شهرک در دسته بندی های، تولید رنگ، رنگدانه صنعتی، مواد شیمیایی، صنایع دارویی، بهداشتی و آرایشی، شرکت های دانش بنیان در خدمات و تولید ماشین آلات صنعتی و صنایع غذایی و … مشغول به کار هستند. این شهرک به صورت مستقیم برای بیشتر از ۱۳۰۰۰ نفر کارمند و کارگر و مهندس ایجاد شغل کرده است.

طراحی سایت شهرک صنعتی اشترجان

اصفهان، در اطراف خود شهرک های بسیار زیادی تحت عنوان شهرک صنعتی برای فعالیت صنایع مختلف ایجاد کرده است و الزاماتی مانند برق و آب و … را نیز در این شهرک ها تعبیه کرده است. با این حال شهرک صنعتی اشترجان به خاطر جغرافیای خاص خود، و نزدیک بوده به رودخانه زاینده رود، از موقعیتی استراتژیک برای صنایع مختلف برخوردار است. این شهرک، یکی از نزدیک ترین شهرک های صنعتی با فاصله ۳۵ کیلومتر به شهر اصفهان است و با وسعتی حدود ۴۱۰ هکتار، یکی از بزرگ ترین شهرک های صنعتی اصفهان می باشد.

صنایع موجود در شهرک صنعتی اشتر جان نیز همانند شهرک صنعتی شهرضا یا همان شهرک صنعتی رازی، بیشتر در زمینه هایی مانند صنایع مواد شیمیایی، تجهیزات برق و الکترونیک، صنایع فلزی و معدنی، کانی های غیرفلزی لاستیک و پلاستیک و صنایع مرتبط با قطعه سازی و ریخته گری در شهرک صنعتی اشترجان فعالیت دارند. تلفن تماس : ۰۳۱۳۷۶۰۸۹۳۳

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.