تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوا  یکی از داغترین مباحث امروز در دنیای تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. تولید محتوا یا همان  Content Creation به مهمترین ابزار تبلیغات تبدیل شده است تاجایی که بسیاری از شرکت های بزرگ بودجه زیادی را برای ایده پردازی و تولید محتوای جدید و غیر مشابه ( کپی ) صرف می کنند. تعریف تولید محتوا در اصفهان به شکل ساده به تولید انواع محتوا به صورت متن، عکس، فیلم، تیزر، موشن گرافیک و … برای جذب مشتری گفته می شود.

هدف تولید محتوا چیست ؟

تولید محتوا هم مانند هر فعالیتی در انواع بازاریابی سنتی و دیجیتال مارکتینگ باید هدف یا اهداف بزرگی را دنبال کند. برای انواع محتواهای مختلف می توان اهدافی را پیش بینی کرد. این اهداف می توانند قابل ارزیابی و محسوس باشند. اگر به صورت کلی بخواهیم هدف تولید محتوا را بررسی کنیم، ۵ هدف مساله مهم در این زمینه وجود دارد:

  • آگاهی
  • سرگرمی
  • پاسخ به سوالات
  • جذب مشتری
  • حفظ مشتری

جذب مشتری

در نگاه اول این کار ساده ای است، شما با نوشتن یک متن و یا طراحی یک عکس یا فیلم می توانید مشتری را به سمت خود جذب کنید. خیلی از شرکت های تبلغیاتی از قالب های آماده و یا طرح ها و کمپین های دیجیتال مارکتینگ شرکت های دیگر استفاده می کنند. این کار از اسم، طرح، لوگو فونت و رنگ تکراری گرفته و حتی تا تولید یک فیلم سینمایی هم ادامه دارد!  شاید به همین خاطر باشد که شما در مواجه با تبلیغات مختلف و مقایسه آنها باهم ، یک ریتم و ساختار مشابه و تکراری را می بینید.

اما آیا این جذب در مخاطب صورت گرفته است یا خیر؟ خیلی ساده بگوییم همیشه کارفرمایان چیزی را در ذهن دارند که پیاده سازی آن شاید راحت است اما در پیش بینی رفتار و عکس العمل مشتری به اشتباه می افتند! 

همیشه خودتان را جای مشتری بگذارید. در این موقیعت چه حسی نسبت به این نوع تبلیغ دارید ؟

حفظ ( وفادارکردن) مشتری

شرکت های بزرگ دنیا بعد از اینکه مرحله برندسازی را طی کردند و با صرف بودجه های زیاد و البته ارائه خدمات و محصولات با کیفیت جای خود را در بازرا باز کردند، اقدام به تولید محتوا تبلیغاتی با هدف وفادارکردن مشتریان قبلی می کنند. این شرکت ها به این نتیجه رسیده اند که نگهداشتن یک مشتری بسیار با اهمیت است و همیشه در فروش دوباره به مشتری قبلی، شما راحت تر خواهید بود. علاوه بر اینها همیشه جذب مشتری جدید هزینه زیادی دارد. مهمترین دلیل برای خدمات پس از فروش ، همین حفظ مشتری است!

هزینه اعتمادسازی و جذب مشتری جدید ، ده برابر نگهداشتن مشتری قبلی است. 

تولید محتوا در اصفهان - استودیو تولید محتوا اصفهان

محتوای فیلم

فیلم در انواع مختلف فیلمبرداری به صورت حقیقی ( رئال) ، ترکیب تصاویر ، تیزر و موشن گرافیک یکی از مهمترین و قوی ترین انواع محتوا در فضای وب است.  این نوع محتوا به دلیل ماهیت خود نشان دهنده سطح کسب و کار و قدرت شما در بین همکاران و رقیبان خواهد بود. تولید محتوای فیلم علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک نیز طرفداران زیادی دارد ولی خلاقیت در تولید و مفهوم فیلم همیشه یک چالش برای تولیدکنندگان است. داشتن یک سناریو یا فیلم نامه برای برنامه ریزی نوع محتوای ارائه شده به کاربر اهمیت دارد. 

محتوای عکس

عکس و تصویر همیشه به عنوان یک محتوای قابل ارائه در همه زبان ها کاربرد دارد. در واقع شما با عکاسی و یا طراحی عکس براحتی می توانید مقصود و هدف خود را تا حد زیادی به کاربر منتقل کنید حتی اگر زبان یکسانی نداشته باشید و در گفتار یا نوشتار زبان کشورهای خارجی دچار مشکل باشید. عکس به عنوان یک محتوای قوی در سئو نیز کاربرد دارد و اگر عکس استفاده شده انحصاری و بدون کپی برداری باشد، به راحتی قابل نمایش در نتایج گوگل است. عکاسی در انواع مختلف مانند صنعتی، پرتره، هنری، خبری و … با استفاده از متخصصین مجرب در این زمینه انجام می شود.

محتوای متنی

تولید محتوای متنی یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا می باشد. محتوای متنی مورد نیاز در طراحی سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی است و یکی از مهمترین نوع محتوا برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ برای درک بهتر از موضوع صفحه منتشر شده در اینترنت می باشد. ما در تولید محتوای متنی اصول نوشتاری سئو مانند کلمه کلیدی اصلی، مترادف ها، استفاده در عنوان اصلی و عناوین فرعی، تعداد و تکرار کلمه کلیدی در متن و همچنین نوشتن متن های سوالی را رعایت می کنیم. 

سفارش تولید محتوا در اصفهان

برنامه ریزی تولید محتوا

یکی از مهمترین موارد در تولید و انتشار محتوا، داشتن یک برنامه ریزی دقیق است. انتشار منطرم محتوا هم در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و هم در سایت باعث رشد شما خواهد شد. انتشار پراکنده و بدون برنامه ریزی کمکی به شما نخواهد کرد. همچنین داشتن یک تقویم محتوایی به شما کمک می کند تا علاوه بر داشتن یک برنامه ریزی منطم برای انتشار محتوا، بتوانید از مناسبت های تقویمی برای تولید محتوا استفاده کنید.

ایده پردازی تولید محتوا

همیشه داشتن یک ایده برای تولید محتوا می تواند به شما کمک کند تا یک قدم از بقیه جلوتر باشید. امروزه می بینیم که افرادی به نام بلاگر و اینفلوئنسر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند، اما فقط بعضی از آنها موفق هستند. ایده پردازی و خلاقیت در تولید محتوا بسیار اهمیت دارد. برای گرفتن ایده می توانید از نمونه های خارجی استفاده کنید و یا با مطالعه دقیق رفتار مشتری و مخاطب در منابعی مانند اینترنت و فیلم ، نیاز آنها را شناسایی کنید  و متناسب با همان اقدام به تولید محتوای تبلیغاتی کنید.

طراحی سایت وردپرس در اصفهان -
تولید محتوا در اصفهان

جهت مشاوره و سفارش با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان

تولید محتوا

فرم روبرو را تکمیل کنید

در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهیم بود
[contact-form-7 id=”5491″ html_class=”wd-style-with-bg”]
۴.۴/۵ - (۱۷ امتیاز)