جایگزین اینستاگرام برای فروشگاه‌های اینترنتی

جایگزین اینستاگرام برای فروشگاه‌های اینترنتی

جایگزین اینستاگرام برای فروشگاه‌های اینترنتی

طراحی قالب اختصاصی

پروژه طراحی سایت فروشگاهی یا وب سایت خدماتی، شرکتی بدون قالب آماده و با طراحی قالب اهتصاصی انجام می شود.

تکمیل پروژه ۲۰ روزه

به دلیل تقاضای خرید بسیار زیاد و رعایت حقوق مشتریان، انجام پروژه طراحی سایت تنها در ۲۰ روز کاری انجام می شود.

امنیت سایت بسیار بالا

امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ به سایت توسط کاربران مخرب اینترنت و هکر ها با رعایت نکات امنیتی توسط پیمانکار پروژه.

جا نماندن از رقبا

هیچ کس، نمیتواند قدرت اینستاگرام را در انتشار تبلیغات و … زیر سوال ببرد، اما برای جذب مشتری بیشتر نباید از رقیب عقب ماند!

اینستاگرام، هنوز هم علی رقم فیلترینگ محبوب ترین شبکه اجتماعی ایران است ، اما ...

این روزها با اختلالاتی که در شبکه های مجازی و همچنین اینستاگرام ایجاد شده امیدی به بازگشت این شبکه و فعال شدن دوباره فروشگاه های اینترنتی و … وجود ندارد یا حد اقل بسیار ضعیف است. بیشتر از ۹ میلیون کسب و کار فعال اینترنتی در اینستاگرام و شبکه های مجازی امروز به دنبال بهترین جایگزین برای اینستاگرام میگردند اما اینبار همه توافق نظر دارند که این دنیا باید به گونه ای باشد که هیچ وقت قطع نشود و توسط هیچ شخص یا دولتی تهدید نشود. از طرفی باید سریع و در دسترس باشد و ضعف های اینستاگرام را نیز پوشش بدهد. در فروشگاه های اینستاگرامی، ما امکان دسته بندی محصولات مختلف، سئو محصولات و جذب بازدید برای همه پست ها در روزهای مختلف را نداشتیم اما امروز قصد داریم محلی را معرفی کنیم که یک جایگزین عالی برای اینستاگرام است. شما می توانید هر چیزی را در این فظا ویرایش کنید و به صورت ۱۰۰% شخصی سازی کنید. این جایگزین، طراحی سایت در اصفهان و در هر شهر دیگری است، البته وب سایتی که قابلیت رشد و توسعه و سئو و بهینه سازی کلمات و … را نیز داشته باشد.

بهترین جایگزین برای فروشگاه های اینستاگرامی، وب سایت خواهد بود … البته بهتر است بگوییم، بهترین جا برای تاسیس یک فروشگاه اینترنتی، وب سایت است و شبکه های مجازی مختلف اعم از اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و شبکه های دیگر خارجی و داخلی، تنها به عنوان یک بازوی کمکی برای تبلیغات و سئوی سایت و انتشار لینک محصولات و صفحات سایت به کار میروند. استفاده اشتباه از وب سایت و پیج اینستاگرام به جای یکدیگر به هیچ وجه استاندارد و درست نیست. پیشنهاد ویستا به صاحبین مشاغل اینترنتی که تا به امروز، از طریق پیج های اینستاگرام و تلگرام و … و یا حتی شبکه های کجازی داخلی اقدام به فروش محصولات و … میکردند، ایجاد یک وب سایت اینترنتی با قالب اختصاصی و با قابلیت شخصی سازی ۱۰۰% است. چرا که با داشتن یک وب سایت می توانید مجوز های لازم مانند نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنید تا گامی بلند در راستای جلب اعتماد مشتریان برداشته باشید و با دریافت درگاه مستقیم بانکی، فروش و ثبت سفارش محصولات را ساده تر از قبل کنید.

همین الآن تماس بگیر

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انجام پروژه و همچنین قابلیت های وب سایت، با شماره های زیر تماس بگیرید و یا شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا پشتیبانان ویستا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند …

مزایای سایت فروشگاهی نسبت به فروشگاه اینستاگرامی

اصلی ترین موضوع که در اینستاگرام باعث ایجاد معضل و مشکلات بسیار زیاد می شود امنیت پیج و امنیت خود شبکه اینستاگرام است. اینستاگرام یک اپلیکیشن و وب سایت بدون هیچ نماینده رسمی در ایران است. بنابراین اگر به هر دلیلی پیج فروشگاهی شما بسته شد و تمام هر آنچه مدتها برایش تلاش کرده بودید را از دست دادید، هیچ راهی برای برگرداندنش نخواهید داشت و نمیتوانید از هیچ کس، پیج و فروشگاه خود را طلب کنید. بعلاوه این شبکه به دلیل آزادی بی حد و مرزی که دارد، محلی برای شعار های سیاسی موافق و یا مخالف دولت ها است، بنا بر این هیچ امنیت و تضمینی برای ادامه کار این اپلیکیشن و سایت در ایران وجود ندارد. اما وب سایت، دارای مالکیت شخصی برای شخص شما می باشد و تا زمانی که عملی برخلاف قوانین کشور در این سایت انجام نشود، امنیت وب سایت تضمین شده است.

جهت دریافت اطلاعات، همین الآن تماس بگیرید

۳/۵ - (۲ امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.