ویستا تجارت آیریک

درباره ویستا بیشتر بدانید

معرفی شرکت

دیجیتال مارکتینگ ویستا

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا در حوزه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی فعالیت دارد. خدمات این مجموعه شامل طراحی سایت ، تولید محتوا ، مدیریت شبکه های اجتماعی، سئو سایت ، تبلیغات کلیکی و .. می باشد. در سالهای اخیر کسب و کار ها به سرعت در حال بروزرسانی خود و ورود به دنیای دیجیتال هستند. اکثر فروشگاه های سنتی در اصفهان و سایر شهرهای ایران ، در کنار فروش سنتی و حضوری، در حوزه فروش اینترنتی نیز وارد شده اند و با طراحی سایت موفق شده اند، فروش خود را به چند برابر افزایش بدهند. ویستا مفتخر به همکاری با شرکتها و فروشگاه های مختلف از سراسر کشور در سالهای اخیر است، که در تمام مدت ارائه خدمات، موفق به کسب رضایت قلبی ایشان شده است.

تا آخر با شماییم ...

ویستا از صفر تا صد رونق کسب و کارتان با شماست

قدم اول : مشاوره و تعیین استراتژی

قبل از برداشتن هر قدم دیگری، ابتدا باید روزها به کاری که قصد انجامش را دارید فکر کنید، استراتژی بچینید، مشورت کنید و با مشاوران در این زمینه جلسات مشاوره و تعیین استراتژی برگذار کنید، چرا که هر کاری اگر بدون فکر انجام شود، در قدم اول به شکست خواهد انجامید. ویستا با بهره گیری از متخصصین بازاریابی مجرب و مشاوران مدیریت متخصص خود، امکان ارائه مشاوره و تعیین استراتژی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را برای صاحبین کسب و کار فراهم آورده است.

بیشتر بخوانید

تعیین استراتژی ویستا

قدم دوم : طراحی سایت

در سالهای اخیر کسب و کار ها به سرعت در حال بروزرسانی خود و ورود به دنیای دیجیتال هستند. اکثر فروشگاه های سنتی در اصفهان و سایر شهرهای ایران ، در کنار فروش سنتی و حضوری، در حوزه فروش اینترنتی نیز وارد شده اند و با طراحی سایت موفق شده اند، فروش خود را به چند برابر افزایش بدهند. در این مقاله قصد داریم ویژگی های لازم و الزامات …

بیشتر بخوانید

قدم سوم : تولید محتوا

تولید محتوا  یکی از داغترین مباحث امروز در دنیای تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. تولید محتوا یا همان  Content Creation به مهمترین ابزار تبلیغات تبدیل شده است تاجایی که بسیاری از شرکت های بزرگ بودجه زیادی را برای ایده پردازی و تولید محتوای جدید و غیر مشابه ( کپی ) صرف می کنند. تولید محتوا در شکل ساده به تولید انواع محتوا به صورت متن، عکس، فیلم، تیزر، موشن گرافیک و … برای جذب مشتری گفته می شود …

بیشتر بخوانید

تولید محتوا در اصفهان

قدم چهارم : سئو و بهینه سازی

تولید محتوا و سئو سایت

ویژگی مهمی که باعث میشود در کوتاه ترین زمان ممکن سایت شما توسط ربات های گوگل امتیاز بگیرد و در صفحات برتر سرچ گوگل مشاهده شود.  “ بهینه سازی سایت” نام دارد، تولید محتوا منظم نیز با بیان خدمات شما، علاوه بر معرفی شما و کسب و کار شما به بازدید کنندگان، باعث خواهد شد در کلمات کلیدی مرتبط رتبه های برتر نتایج سرچ گوگل را کسب نمایید.

رفتن به صفحه سئو و سهینه سازی        رفتن به صفحه تولید محتوا

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان

قدم پنجم : تبلیغات

مدیریت فضای مجازی و تبلیغات

کار در فضای مجازی بسیار سریع است، در چند دقیقه می‌توانید یک پست در این فضا منتشر کنید و حرفتان را به گوش بقیه برسانید، پس چرا از این امکان برای رشد هر چه بیشتر کسب و کارمان استفاده نکنیم؟ با انتشار پست و استوری در اینستاگرام و یا در دیگر شبکه های اجتماعی، خواهید توانست قدمی بزرگ در برندینگ کسب و کارتان بردارید اگر با اصول و قواد آن پیش بروید. تبلیغات نیز قسمت تکمیل کننده این پازل خواهند بود، با انجام تبلیغات اینترنتی و فیزیکی و …  خواهید توانست نتیجه را زودتر از موعد دریافت کنید.

بیشتر بخوانید

مدیریت شبکه اجتماعی در اصفهان

تداوم
۱۷
پروژه های سوشال مدیا
۹
پروژه های سئو انجام شده
۱۸
سایت‌های طراحی شده
۳/۵ - (۲ امتیاز)