حتما شما هم با انواع تعرفه ها و مشکلات تعیین قیمت طراحی سایت در اصفهان و یا سئو و بهینه سازی و … برخورد داشته اید، قیمت هایی پایین یا بالا، بعضا قیمت هایی عجیب و غریب که هیچگونه توجیح ندارند، در این صفحه سعی قصد داریم، انواع قیمتها و روش قیمت گذاری را بررسی کنیم و یک بار برای همیشه متوجه نحوه قیمت گذاری طراحی سایت بشویم.

قیمت طراحی سایت در اصفهان

بصورت کلی هزینه و قیمت طراحی سایت در اصفهان یک مقدار ثابت و از پیش تعیین شده نیست و در شرکت های مختلف بازه های متفاوت و مختلفی از قیمت دارد که هر یک از این شرکت ها با توجه به کیفیت کار، سابقه فعالیت و … هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند. در ادامه ملاک هایی برای تشخیص و تعیین قیمت به صورت حدودی ارائه میکنیم تا فرایند قیمت گذاری برای طراحی سایت تا حدی قابل درک و واقعیت آن قابل تشخیص شود.

ریالیمت طراحی سایت در اصفهان
out web

عوامل خارجی وب سایت

in web

عوامل داخلی وب سایت

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت در اصفهان

عوامل مربوط به قیمت گذاری، در دو جنبه بررسی می‌شود، جنبه اول تاثیر گذاری عوامل بیرونی و خارج از سایت در تعیین قیمت سایت است، عواملی مانند وضعیت بازار، وضعیت اجتماعی تاثیر گذار مانند بیماری کرونا که تاثیر مهمی در رونق کسب و کارهای آنلاین و مدیریت وب سایت های فروشگاهی و … دارد، یا سابقه و اعتبار موسسه یا شرکت طرف قرارداد برای انجام امر طراحی سایت، البته این عامل فقط در طراحی سایت نیست و در تمام موضوعات دیده میشود،

مثلا قیمت یک گوشی موبایل با مشخصات سخت افزاری مشابه در دو گوشی موبایل که یکی برند سامسونگ و دیگری برندی گم نام است، بسیار متفاوت است. این تفاوت قیمت حد و حدودی ثابت و مشخص ندارد و بعلاوه هیچ توجیه منطقی هم ندارد!!

این عامل در شرکت های طراح سایت نیز دیده می‌شود و همیشه شاهد تفاوت قیمت زیاد در میان شرکت های بزرگ و کوچک بوده‌ایم.

قیمت طراحی سایت در اصفهان

عوامل داخلی و درون سایت

جنبه دوم قضیه عوامل درونی و امکانات سایت است. بخش اصلی در خصوص هزینه تمام شده و قیمت طراحی سایت در اصفهان، عوامل درونی وب سایت است که خود به چند بخش تقسیم می‌شود. عوامل درونی وب سایت شامل تمام ابزارها و امکانات وب سایت، هاستینگ، دامنه، زبان طراحی سایت، قالب های طراحی سایت، شخصی سازی ها و المانهای گرافیکی، صفحات و … می‌شود و هر یک به نحوی در تعیین قیمت نقش دارد.

در ابتدا زبان کدنویسی

طراحی سایت با زبانهای برنامه نویسی مختلفی انجام میشود، CSS – PHP – HTML  و … همه و همه در طراحی یک وب سایت کاربرد و کارایی دارد، ولی برای پیاده سازی یک وب سایت نیز راه های زیادی وجود دارد، ووردپرس، جوملا، اپن کارت و …

از میان تمام روش ها، طراحی یک وب سایت با ووردپرس بسیار حرفه‌ای تر و قوی تر از دیگر روش ها است، ووردپرس یک ابزار مدیریت محتوا بر اساس زبانهای کد نویسی مرسوم است که قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی دارد. قدرت بالا در سئو، سرعت بالا در لود صفحات، توانایی شصی سازی بسیار بالا، سهولت و سرعت در پیاده سازی، ویرایش سریع صفحات و … از مشخصات هر سایت ووردپرسی است.

انتخاب بهترین هاست

هاست ( میزبان ) محلی برای ذخیره اطلاعات و نصب سایت است، بسته به نوع هاست و لوکیشن داخلی یا خارجی بودن ارائه دهنده سرویس، و بسته به میزان حجم هاست مورد نیاز برای هر وب سایت، این قیمت متفاوت خواهد بود، بهترین سرویس دهندگان هاست در ایران : میزبانفا، ایران هاست، میهن وب هاست، صبا هاست و … هستند که هر یک پلن های مختلفی را با امکاناتی مختلف ارائه می‌دهند، قسمت بزرگی از قیمت گذاری سایت های فروشگاهی بزرگ و حرفه ای مختص تهیه هاست می‌شود.

بهتر است در موقع سفارش  و استعلام قیمت، هاست خود را انتخاب و اعلام کنید. ممکن است بعد از دریافت استعلام قیمت طراحی سایت در اصفهان از چند شخص یا شرکت متفاوت، تفاوت قیمتی بالایی در میان قیمت های اعلامی ببینید، یک نکته مهم این است که ممکن است اشخاص یا شرکت ها برای ارائه سرویس با قیمت های بسیار پایین، هاستی پاییین تر از نیاز وب سایت شما تهیه کنند، در این صورت افت سرعت لود سایت و مشکلات بعدی دامن گیر شما خواهد شد. به قول معروف ” هیچ ارزانی به علت نیست هیچ گرانی بی حکمت “

انتخاب دامنه

انتخاب دامنه سایت نیز در قیمت پایانی نقش دارد، بدین صورت که قیمت دامنه .com  تفاوت قیمتی بالایی نسبت به دامنه .ir  دارد، البته انتخاب این دامنه ها نیز بستگی به نوع درخواست شما و سایت و کسب و کار شما دارد. در کسب و کارهای داخلی و غیر مرتبط با بازار خارج که مخاطب اصلی آن، ایرانیان داخل کشور هستند، نیازی به تهیه دامنه .com   نیست.

قالب سایت

در سایت های ووردپرسی، چندین راه برای صفحه سازی وجود دارد، یکی از این روش ها نصب قالب های پیش فرض است، در صورتی که طراحان سایت این روش را دنبال کنند، هزینه خرید قالب مشخص و شفاف خواهد بود، ولی در صورتی که طراحان سایت، وب سایت شما را با قالب های اختصاصی شما طراحی نمایند، قیمت طراحی قالب سایت شما توسط تیم طراح و بر اساس المان های گرافیکی بکار رفته و … محاسبه خواهد شد.

امکانات و ابزارها

بخش بزرگی از قیمت هر سایت را امکانات و ابزارهای بکاررفته در آن تعیین میکند، مانند سرویس پیامکی، درگاه پرداخت، اینماد، امکان فروش، مقایسه محصولات، اسلایدر، دکمه های شبکه های مجازی و هر امکان یا ابزار دیگری، به نوع خود در تعیین قیمت کلی سایت، نقش خود را ایفا میکند.

برای مشاهده پلن های طراحی سایت ویستا   اینجا   کلید نمایید.

جمع بندی

در تعیین قیمت طراحی سایت وردپرسی، عوامل بسیار زیاد و مختلفی نقش دارند، که این عوامل در دو قسمت بیرون از سایت و درون سایت قابل توضیح هستند، در نتیجه شما با یک عدد برخورد خواهید کرد حالا باید با توجه به دو نکته مهم در خرید این سرویس و یا تجدید نظر در خصوص آن تصمیم گیری کنید.

 • نکته اول؛ قیمت ارائه شده پایین تر از حد معمول است؟ در این صورت، طراح وب سایت، یا از هاست پایین و یا ابزارهای رایگان و غیر حرفه‌ای برای پیاده سازی طرح استفاده می‌کند، و یا از خیر دریافت دستمزد طراحی گذشته است.
 • نکته دوم؛ قیمت بالاتر از حد معمول است؟ در این صورت ممکن است این قیمت بالا به خاطر عوامل بیرونی ایجاد شده باشد، در این صورت بهتر است کمی فکر کنید و صرفه اقتصادی کار را در نظر بگیرید، ممکن است در ادامه نیز به تیم طراح سایت نیاز داشته باشید پس اگر قصد سپردن پروژه به این تیم را دارید، باید منتظر پرداخت هزینه بالاتری در قبال بهره گیری از تجربه و سابقه کاری تیم طراح باشید.

جمع بندی

در تعیین قیمت طراحی سایت وردپرسی، عوامل بسیار زیاد و مختلفی نقش دارند، که این عوامل در دو قسمت بیرون از سایت و درون سایت قابل توضیح هستند، در نتیجه شما با یک عدد برخورد خواهید کرد حالا باید با توجه به دو نکته مهم در خرید این سرویس و یا تجدید نظر در خصوص آن تصمیم گیری کنید،

 • نکته اول؛ قیمت ارائه شده پایین تر از حد معمول است؟ در این صورت، طراح وب سایت، یا از هاست پایین و یا ابزارهای رایگان و غیر حرفه‌ای برای پیاده سازی طرح استفاده می‌کند، و یا از خیر دریافت دستمزد طراحی گذشته است.
 • نکته دوم؛ قیمت بالاتر از حد معمول است؟ در این صورت ممکن است این قیمت بالا به خاطر عوامل بیرونی ایجاد شده باشد، در این صورت بهتر است کمی فکر کنید و صرفه اقتصادی کار را در نظر بگیرید، ممکن است در ادامه نیز به تیم طراح سایت نیاز داشته باشید پس اگر قصد سپردن پروژه به این تیم را دارید، باید منتظر پرداخت هزینه بالاتری در قبال بهره گیری از تجربه و سابقه کاری تیم طراح باشید.

سخن پایانی

شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا، با درنظر گرفتن توان کسب و کار شما، و آینده نگری و طراحی استراتژی کلی برای آینده بیزینس شما، با استفاده از تیم مجرب در امر طراحی سایت و سئو، وب سایت شما را طراحی و کاملا کاربردی و آماده استفاده پیاده سازی میکند. در پلن های معرفی شده ویستا شما یک سایت ریل گذاری شده و کاملا قابل ارتقا دریافت خواهید کرد.

بعلاوه ویستا خدمات سئو در اصفهان و بهینه سازی وب سایت، ادمینی وب سایت و مدیریت و پشتیبانی فنی وب سایت را ارائه میکند. شما می‌توانید نمونه کارهای ویستا را در صفحات طراحی سایت و سئو مشاهده نمایید.

قیمت طراحی سایت در اصفهان
قیمت طراحی سایت در اصفهان

جهت مشاوره و سفارش با ما در تماس باشید

w-repair-infoboxx-element

مشاوره رایگان

w-repair-infoboxx-element

قیمت طراحی سایت اصفهان

فرم روبرو را تکمیل کنید

در سریع ترین زمان با شما در تماس خواهیم بود

  ۴/۵ - (۴ امتیاز)
  بازگشت به لیست

  4 دیدگاه در “قیمت طراحی سایت در اصفهان

  1. ابوالفصل گفت:

   قیمت طراحی سایت وردپرس چقدره ؟ چرا اینقدر قیمت ها متفاوته ؟

  2. اسما حسینی گفت:

   هزینه ای که برای طراحی سایت پرداخت میشه جدایی از تولید محتوا و سئو؟ آیا تضمینی هست که سایت من رتبه خوب تو گوگل پیدا کنه؟

   1. iricadmin گفت:

    بله هزینه و قیمت طراحی سایت جدا از هزینه های سئو و تولید محتوا است . در زمینه ی سئو تضمین صد در صد روی رتبه نمیشه داد. کلا چیزی به اسم سئو تضمینی اشتباهه. ولی ایتم هایی در قرارداد هست که در صورت عدم موفقیت در سئو، امکان جبران خسارت و یا کاهش قیمت وجود داره.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.