ادمین اینستاگرام در اصفهان

ادمین اینستاگرام در اصفهان - آژانس دیجیتال مارکتینگ ویستا

اینستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاگرام

SM-vissta-2

جذب مشتری هدف

در میان انبوه استفاده کنندگان فضای مجازی، مشتری هدف شما جذب خواهد شد.

SM-vissta-1

تولید محتوای اصولی

در بخش خدمات سوشال مدیا، متخصصین تولید محتوای ویستا، با کیفیت ترین محتوا را تولید میکنند.

SM-vissta-3

پاسخدهی دایرکت و کامنت

با افزایش ارتباط در دایرکت و کامنت و پاسخدهی هوشمند، میزان intraction پیج بالا میرود.

SM-vissta-4

تولید متن، فیلم، عکس

تولید محتوا تنها به یک نوع محتوا محدود نمیشود و انواع ویدیو و تصویر و متن تولید خواهد شد.

SM-vissta-6

اکسپلور با هشتک گذاری اصولی

با هشتک گذاری اصولی در سریع ترین زمان ممکن، به اکسپلور اینستا خواهید رسید.

SM-vissta-5

ارتقا امینت اینستاگرام

با پشتیبانان فنی ویستا، امنیت پیج اینستاگرام خود را به بالاترین درجه ممکن ارتقا دهید.

ادمین اینستاگرام در اصفهان

یک ابزار پرقدرت در تبلیغات؛ شبکه اجتماعی اینستاگرام است، که هر روزه، چیزی حدود ۱ تا ۳ ساعت در آن وقت میگذرانیم. بله، بلاشک هر کدام از شما بیش از صد بار به فکر معرفی کالا، محصول، کسب و کار، خدمات و … خود در این شبکه اجتماعی پر بازدید افتاده اید، حتی گهگاه با چند حرکت تاچ صفحه موبایل، یک صفحه اجتماعی هم ساخته اید و اولین پست خود را هم بارگیری کرده اید، ولی بعد از چند روز، حتی خودتان هم حوصله چک کردن صفحه اینستاگرامی خود را ندارید، چه برسد به مشتری …

 

اکثر ما فکر میکنیم یک کسب و کار موفق در شبکه های اجتماعی یک شبه و با سرعت به جایگاه امروز خود رسیده … ولی از پشت صحنه کار و اتفاقاتی که هر روز و به صورت منظم انجام شده تا موفقیت کسب شود خبر نداریم. طراحی گرافیکی، روانشناسی رنگ ها، رفتارشناسی مشتری ابتدایی ترین دانش لازم برای تولید محتوای اصولی است و بعلاوه تمام اینها، تجربه مدیریت پیج و تولید محتوا نیز بسیار مهم است.

 

متاسفانه یک اشتباه بزرگ در مدیریت پیج اینستاگرامی که مرتکب آن می‌شویم، مقایسه به اشتباه پیج کاری با پیج شخصی است. شما در پیج شخصی ممکن است ۵۰۰ فالور داشته باشید که همگی دوستان، آشنایان و فامیل هستند. این افراد با هر عمل ساده شما و هر پست غیر خلاقانه و ساده شما در اینستاگرام، واکنش نشان خواهند داد، لایک می‌کنند و  کامنت میدهند، ولی در پیج کاری اینستاگرام، به هیچ وجه اینطور نیست، و تنها زمانی مخاطب به شما لایک و کامنت می‌دهد، که پست، لیاقت دریافت آن را داشته باشد.

 

ویستا ارائه دهنده خدمات ادمین اینستاگرام در اصفهان

تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام در ویستا به گونه ای شخصی سازی می‌شود، که دقیقا برای کارفرما روز و ساعت بارگذاری مطالب و نوع محتوا و موضوع آن قابل شخصی سازی است. بعلاوه ایشان در تعداد محتوا ها و ساعات پاسخگویی و … نیز می‌تواند شخصی سازی خود را اعمال نماید.

قیمت ادمین اینستاگرام در اصفهان

برنزی نقره ای طلایی پلاتینیوم
قیمت   ۱,۸۰۰,۰۰۰   ۲,۷۰۰,۰۰۰   ۴,۸۰۰,۰۰۰   ۸,۰۰۰,۰۰۰
راه اندازی و ثبت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
امنیت پیج ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
طراحی قالب پست ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
طراحی قالب استوری ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
پست ۱۵ ۳۰ ۵۰ ۷۰
استوری ۳۰ ۵۰ ۷۰ ۱۲۰
پست حرفه ای انیمیشن ۲ ۵
پست حرفه ای فیلبرداری ۲ ۵
پست حرفه ای ترکیبی ۲ ۳ ۴ ۷
تولید محتوا ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
پاسخگویی به دایرکت ها ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
تعریف های لایت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
طراحی کاور های لایت ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
تعریف کپشن یونیک ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
بررسی پیج رقبا ۲ ۳ ۵ ۷
ارائه گزارش از میزان پیشرفت ۲ ۲ ۳ ۳
افزایش فالوور  طبیعی ✔️ ✔️ ✔️ ✔️
افزایش فالوور  رباتیک ✔️ ✔️
شرح وظایف ادمین اینستاگرام در اصفهان چیست؟

طراحی قالب مناسب برای پست و استوری

اولین وظیفه ادمین اینستاگرام، طراحی یک قالب متناسب با موضوع پیج، برای استوری ها و پست ها است. قالب پست و استوری با نرم افزار هایی مانند فوتوشاپ و ایلستریتور ساخته می‌شوند تا از بالاترین کیفیت برخوردار باشند. در طراحی، باید طراحی کاور برای ویدیو ها، بزرگی و کوچکی فونت برای کاور در نظر گرفته شود و محتوایی مناسب سلیقه مخاطبین ساخته و بارگیری شود.

 

پست گذاری و استوری گذاری منظم

یکی از مهم ترین ملاک های اینستاگرام نظم است، نظم در پست گذاری و نظم در ساعات پست گذاری از نان شب هم برای اینستاگرام مهم تر است. بنابراین باید به طریقی پست های خود را برای ساعاتی مشخص در روزهایی مشخص آماده کنید. یک ادمین اینستاگرام، باید مقید به این برنامه زمانی باشد و در ساعات مشخص از شبانه روز، نسبت به بارگیری پست ها و استوری های طراحی شده اقدام کند.

 

افزایش سطع فعالیت پیج و تعامل

فعالیت در زمینه کاری با پیج کاری، باعث افزایش فعالیت پیج خواهد شد و اینستاگرام به پیج هایی که فعالیت زیادی دارند اعتبار بیشتری می‌دهد. بعلاوه بالا بردن سطح تعامل در پیج اینستاگرام، باعث خواهد شد دوستانی در این فظا بیابید که به شما کمک کنند تا زودتر دیده شوید. یکی از اصلی ترین وظایف یک ادمین اینستاگرام بالا بردن این دو شاخصه است.

 

حفظ امنیت پیج و جلوگیری از هک شدن

امنیت پیج هایی با تعداد فالر بالا نکته ای بسیار حساس است و نیاز به تجربه بالایی در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام می باشد. ادمین پیج باید بتواند امنیت پیج را تضمین کند و مسئولیت عواقب احتمالی را بپذیرد. بعلاوه خود او نیز باید از اعمالی که امنیت پیج را به خطر می اندازد جلوگیری کند. ( مانند قوانین کپی رایت، نقض قوانین اینستا و … )

۴.۱/۵ - (۲۳ امتیاز)